| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU, mi se descarca bateria telefonul cam 7% atunci cand este inactiv, nu stiu de ce, ce pot sa-i fac? Bateria nu o pot schimba deoarece am iphone, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca se descarca in scurt timp este bai. Daca se descarca in cateva ceasuri nu-ui o problema cu atat mai mult cu cat este pornit si internetul (banuiesc!).

| peperonies a răspuns:

Cam*

| MissHoran a răspuns:

Hey! Sigur bateria de vina. Du-te la un service autorizat ca sa iti spuna mai concret ce e de facut. Daca ai telefonul in garantie cel mai probabil nu o sa platesti nimic. Funda?