| PandaGirl13000 a întrebat:

Nu stiti cum sa imi aflu parola de pe skype?

7 răspunsuri:
| Bella1love a răspuns:

Cand vrei sa te loghezi, scrie micut "am uitat parola", le trimiti email-ul si pe mail iti trimit ei parola de pe skipe. happy
Sper ca te-am ajutat

| PandaGirl13000 explică (pentru Bella1love):

Bella eu nu imi ies de pe cont ca dupa nu mai pot intra laughing Si nici nu vreau sa o fac laughing Ca dupa nu mai pot intra sad

| Bella1love a răspuns (pentru PandaGirl13000):

Atunci daca nu iesi, dupa ce mai vrei sa stii parola?! oO

| PandaGirl13000 explică (pentru Bella1love):

Pentru ca sa ma pot loga si de pe alte PC-uri. big grin

| Bella1love a răspuns (pentru PandaGirl13000):

A,pai in cazul asta e destul de complicat, dar eu zic ca poti sa te deconectezi fiindca iti ramane la history ca vrei sa fii din nou pe contul tau! Nu sunt sigura, e doar o propunere

| PandaGirl13000 explică (pentru Bella1love):

Mai bine imi fac alt cont laughing

| Bella1love a răspuns (pentru PandaGirl13000):

Daa,asa cred si eu big grin