| DiaaDKT a întrebat:

O gramada de persoane se plang ca nu li se mai vad like-urile si nu mai merge sa-si comenteze pozele pe facebook.
Este ceva in neregula cu facebook-ul, sau am facut noi ceva?

Dau funda : pentru cine ma lamureste pentru ca si eu am aceiasi problema.
Nu pot sa-mi vad nici like-urile mele dar nici pe ale altor persoane si nici sa comentez vreo poza.

Răspuns Câştigător
| HyenaV2 a răspuns:

De obicei browserul e de vina. dar am impresia ca problema s-a remediat.