| daniel11 a întrebat:

O intrebare, ce preferati Samsung galaxy sII sau Iphone 4s?

10 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Orice alt telefon care are taste palpabile.

| Lɑяisɑ a răspuns:

Samsung galaxy.Ti-am dat sfatul asta deoarece Samsung galaxy este si mai ieftin si mai bun. Dar Iphone 4s e si mai scump si mai prost, se strica, se zgarie...de aia iti zic ca Samsung e mai rezistent am si eu unu si il am de 4 ani maxim.Si in plus... Iphone 4s dupa un an o sa fie demodat si o sa apara unele poate mai bune, macar atuncea o sa ai destui bani fata de alti ca iai economisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 deoarece are un procesor mult mai rapid decat al lui Iphone 4S, are un ecran Super Amoled care este mai rezistent decat cel de la Iphone si de asemenea sistemul de operare Android care este superior fata de sistemul de operare al Iphone-urilor.

| MCRgurl a răspuns:

Daca ai scapat de 2 ori un iphone4 s-a dus dracu se vede albastru si platesti o gramada de bani si am scapat de 5 ori de la distanta un Samsung galaxy sII si il am si de 1 an si e ca si cum de abia l-am scos din cutie deci Samsung galaxy

| LoveÈℓa a răspuns:

Am pus si eu o intrebare referitoare la aceste telefoane si majoritatea mi-au spus ca Samsung galaxy sII.Si sa fiu sincera si eu prefer mai mult acest telefon.

| ShAdoWwW a răspuns:

I-phone 4 s...e mai smecher...

| Andrei_3853 a răspuns (pentru ShAdoWwW):

Comentraiul tau chiar m-a facut sa ma loghez si sa iti spun cateva,CEA mai logica afirmatie A MULTOR oameni pe care ii intrebi de ce iphone sau de ce si-au cumparat iphone iti raspund: 'e la moda', 'e smecher,sa ies in evidenta', 'e scump,sa arat ca am bani'! Uita-te pe la preturi si se justifica diferenta de pret! la iphone poti trimite ceva prin bluetooth la alte telefoane in afara de iphone? raspuns: NUU! poti sa faci un apel video cu telefoane in afara de iphone? RAspuns: NUU! are ecranul mai mic, sticla, mai gros zic unii: clar e mai rezistent decat pacatosul de plastic decat de pe galaxy SII, EI bine galaxy s2 e mult mai durabil din toate punctele de vedere! Si singurul lucru care m-ar face sa ma gandesc de 2 ori ar fi sistemul de operare, dar m-am gandit mai bine si in curand imi cumpar Samsung galaxy SII, foarte bun si la un pret mic, ceea ce cauta toata lumea: ieftin si bun! SI practic este daca esti familiarizat cu el barzaunilor!

| ShAdoWwW a răspuns (pentru Andrei_3853):

Raspunsul de mai sus nu eu l-am dat ci varul meu mai mic...sorry...si da un Samsung galaxy s2 e mai bun am vazut si prezentarea lui si am observat ca e destul de ok.plus de asta ca m-am jucat pe un astfel de exemplar la ora de informatica

| djoytza a răspuns:

Eu unu as alege Iphone 4s u alegi ce vrei

| laly007 a răspuns:

Eu as zice cel mai fain ar fi Iphone4s e mult mai practic si mai performant