| Ionescu_Alexandru_1997 a întrebat:

Hei TPU, (pe telefon ) pot instala doar aplicatii din Poogle Play iar daca vreau sa instalez orice altceva din alta sursa! Dupa ce se descarca o aplicatie din alta sursa imi apare daca doresc sa o instalez si nu pot da,, instalati", pot doar,, anulati"! P.S am activat din setari surse necunoscute dar degeaba! Cand dau in detai imi apare:,, lizibil:da inscriptibil:da executabil :nu! Va rog...

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Nu e bine sa instalezi aplicatii din alte surse pot fi virusate.
Ai incercat sa descarci de pe APTOIDE?