| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Pentru cine are Apple Watch, e normal ca un update sa dureze 3 ore? Sau are vreo problema?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal. Bagă l la încărcat

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru anonim_4396):

E la incarcat de 2 ore deja. Pe iphone arata ca mai are 2 ore de update.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetbutPsychoGirl):

Atunci mai așteaptă 2 ore/2 ore jum. Dacă arată pe iPhone înseamnă ca asa este. Sa mi lași mesaj peste 2 ore sa mi spui dacă s-a rezolvat

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru anonim_4396):

Apple watch-ul este nou. Doar ca Iphone-ul este unul 6s. O fi prea vechi.
Scria ca pachetul de update are 1, 5 gb. In watch nu pot intra pentru ca este nou. Abia l-am scos din cutie. Si nu am avut niciodata Apple watch.
Pe Iphone arata linia aia ce se incarca si scrie ca mai are 2 ore. Dar pe ceas nu arata nimic, decat un logo identic cu spatele ceasului.

| darrio2007 a răspuns (pentru SweetbutPsychoGirl):

Verifica aici compatibilitatea.
https://support.apple.com/ro-ro/HT204641

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru anonim_4396):

Hei. S-a actualizat dupa 100 de ore. Dar nu imi apar pe ceas iconitele acelea micute. Nu am pe el nici activitatile sportive nimic. Cum sa fac? Nu pot sa intru pe el in nici un meniu. crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetbutPsychoGirl):

Da i restart. Conectează l la Apple w pe iPhone. Dacă nu merge înseamnă ca faci tu ceva greșit, intra pe yt și uita te la tutorial

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. O sa ma uit maine mai bine... Ca inca are nu stiu ce update de facut care dureaza iar 5 ore.

| AwGenetix a răspuns:

Dacă e Apple e normal sa dureze mai mult.

până își face update, încearcă un android. sigur o sa fie mai natural