| whatevernvm a întrebat:

Hei, TPU! Prietena mea s-a trezit brusc cu o înregistrare creepy în telefon. În înregistrare se aude o voce groasă și întreruptă, neclară, unde se distinge la sfârșit ceva de genul: "Vreau să te omor". Specific că a găsit înregistrarea în folderul cu cele făcute de ea, iar ea nu a făcut așa ceva și nimeni nu i-a luat telefonul. Vocea e întreruptă, creepy si groasă. Ea este foarte speriată, ce credeți ca este?

20 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cineva a vrut sa faca misto si i-a reusit...in ziua de azi te astepti la orice, sunt multi care fac ce vor cu telefoanele sau calculatoarele! Sa nu ia in considerare amenintarea, nu merita.

| Doub a răspuns:

Nu e foarte speriată.laughing

| whatevernvm explică (pentru Doub):

Nu..ai zis doar ca ai telefonul posedat si ti-e frica sa mai intrii in foldere

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Ştii că eram ironică.laughing))
Încă o mai am.smug

| whatevernvm explică (pentru Doub):

Te-a omorat fantomiche

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

A fost aşa incitant, mrr.

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Hellooooo.

| whatevernvm explică (pentru Doub):

Si eu o am. O sa ti-o pun cand dormi

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Ahh, incitant.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru whatevernvm):

"i-o pui"? nebunateco.winking laughing

| danutzu96 a răspuns:

Posibil o mistocareala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma. Nu cred pana nu vad cu ochii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar am facut nr maxim de felicitari. Vorbim maine pe zi daca intri. Nu iti pot raspunde aici la intrebare, intelegi tu.

| whatevernvm explică (pentru anonim_4396):

Intru, ne auzim maine

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Tu ai wassap nu?

| whatevernvm explică (pentru anonim_4396):

Da. Sunt pe tel și nu pot trimite felicitare, da-mi nr în felicitare și te bag eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Stai ca fac cont acum

| Bogdanme881 a răspuns:

E un fake, ori un virus facut pentru a rade de oameni, ori i-a bagat un prieten asta