| anonim_4396 a întrebat:

Probabil ca nu scriu in locul potirivit, dar voi incerca. Am un iPhone 5s cu jailbreak pe iOS 8.1.2 si vreau sa fac update pentru iOS 9 dupa care sa-i fac jailbreak. Cand voi putea sa fac acest lucru? Sau poate imi propuneti voi alta metoda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oricind

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista metoda de jaibreak pentru ios 9... daca faci update va mai trebui sa astepti cel putin 6 sau 7 luni pana va aparea o metoda noua de jailbreak.l