| ciopraga a întrebat:

Recent am cumparat o pereche de casti. Au inceput sa fac un sunet enervant atunci cand sunt folosite pentru a asculta melodii cu frecvente mari. Le trimit la garantie, dar nu stiu daca cei ce verifica produsele vor gasi defectul deoarece acesta nu este prezent la melodiile cu frecvente mai joase.
Ce pot face in acest caz?

1 răspuns:
| johnbucuresti a răspuns:

Cat ai dat pe ele
ai ascutat muzica la maxim!
eu sunt omul de la garantie
abia astept sa ti-le scot din garantie
pentru ca cei de la OPC o sa ma creada pe mine care am facutate si pot demonstra prin 4 diplome de electronica ca sunt bun in ceea ce fac
asa ca abia astept sa imi trimit castile si sa scriu ca nu mai fac obiectul garantiei
pentru ca au fost folosite ne corespunzator laughing