| ElecktroFloweR a întrebat:

Se poate pune fundal al mesaje la Samsung Galaxy S2 i9100? Adica in timp ce vorbesc cu o persoana sa imi apara o anumita poza pe fundal pentru ca sunt acele balonase cu mesaje si prin spate e gri. Acolo se poate pune o anumita imagine? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Nu se pot pune fundal la mesaje.

| Chamberlin a răspuns:

Nu se poate pune

| Dedelyna a răspuns:

Se poate! Poate am dat un raspuns cam tarziu dar daca te mai pot ajuta...
Intri la mesaje si dai in stanga jos->setari->dai mai jos si iti apare stil fundal si iti alegiwinking