| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Sor-mea are o afacere si vrea sa isi faca o pagina web. Ea zice ca vrea sa fie asemanator cu cea de la Fanta. credeti ca ma puteti ajuta? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Există foarte multe site-uri de Webpage Templates, nimeni nu îți poate contura aici o pagină web.
Te încurajez să accesezi site-urile de care îți spuneam mai sus, gen elementor.com, care îți explică exact ce ai de făcut și te ajută să faci cum dorești.