| EyelessJackLover a întrebat:

Hei TPU happy
Stie cineva cum pot pune o poza pe un tabel? Uhh..nu stiu cum sa explic prea bine..de exemplu cum sunt unele poze din cartile pentru copii, si deasupra lor sunt patrate care formeaza un fel de tabel si trebuie sa te iei dupa forma respectiva sa copiezi desenul pe alt tabel. SpEr ca intelegeti la ce ma refer. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| TSO7 a răspuns:

Te-aș ajuta cu plăcere dar nu prea înțeleg. Poate poți încărca undeva o mostră să văd despre ce e vorba.