| StewartCassie a întrebat:

Stiti ca la Facebook este o fereastra ceva care-ti arata ce activitati au prietenii tai, de exemplu ca distribuie ceva sau dau like-uri...stiti? Na, eu din greseala am apasat pe "ascunde" iar acum nu-mi mai apare acea fereastra. Stiti cum o pot aduce inapoi? Funda.

2 răspunsuri:
| Cristinel69 a răspuns:

Incearca sa pui mouse-ul [sageata] pe linia dintre chat [ cel din partea dreapta ] si dunga albastra pe care se afla "notificari, mesaje, acasa ". o sa-ti apara o manuta ca o manusa, ei bine, trage din locul ala in jos. Daca nu ai inteles da'mi mesaj pe privat big grin

| StewartCassie explică (pentru Cristinel69):

Iti multumesc. N-am mai intrat de mult timp pe TPU, de aceea nu ti-am vazut raspunsul decat acum. Data trecuta am reusit sa rezolv dar acum mi s-a intamplat din nou...