| emannuella a întrebat:

Hei TPU, sunt noua pe aici si nu prea stiu cum e cu tehnologia. Acum trei zile am aflat parola wifi a vecinului meu si as vrea sa stiu: Daca descarc aplicatii fara plata ii vor veni pe factura? Si el poate vedea site-urile pe care intru?

Răspuns Câştigător
| bonico a răspuns:

Salut,
Nu plateste nimic pentru descarcarea de aplicatii free, dar la intrebarea daca el poate vedea site-urile pe care intri - raspunsul este DA - si iti poate colecta si parolele de pe unde mai intri tu (conturi de email, banca, my-line, s.a).
Mai bine cumpara-ti tu unul si nu o sa mai vii cu intrebari de genul asta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aplicatii sunt fara plata atunci nu plateste nimic. Oricum nicio plata online nu are legatur cu factura de la internet. Ai ceva de platit platesti cu cardul cu paypal... etc

| K0sti a răspuns:

Da!

| Hitback a răspuns:

Ce descarci nu intra in factura de la net. Nu va plati nimic in plus poti sta linistit.