| adeadeliina a întrebat:

Telefonul meu se incarca foarte greu, acum cateva zile l-am resetat, deoarece mergea mai greu ( Allview v1 viper l), si incarca normal, in 2 ore era 100%, are el o problema de mult, ca se baga greu mufa de la incarcator in telefon, dar incarca bine. De cand l-am resetat incarca 2% intr-o jumatate de ora.ce ar putea avea?

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Cauzele pot fi multiple ..incearca totusi cu un alt incarcator. Daca intr-adevar este de vina mufa, atunci nu prea ai ce face ( eventual schimbi placa de baza, dar nu ti-as recomanda, sau mai bine iti iei un alt telefon).