| grAnonimH a întrebat:

Știți ca pe Instagram în ultimul timp sunt o grămadă de conturi de genul CUPIDON? Pai exista un cont baby cupidon si acesta a anunțat ca acum exista secțiunea my crush in aplicația sweatcoin.
Am descărcat aplicația, mi-am facut cont, am găsit profilul baby cupidon dar nu înțeleg unde aflu cine ma place, nu găsesc această secțiune. Ma puteți ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ru nu stiu, dar si eu dunt interesat sa aflu. Apropo, nici macar nu stiu sigur daca sunt adevarate sau nu

| grAnonimH explică (pentru anonim_4396):

O sa aflam daca sunt adevărate sau nu.