| pure9 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati este urgent. Am un wireless router de la Konig (802.11N Standard) si azi s-a luat curentul pentru putin timp. Cand a venit nu m-am mai putut conecta la internet. L-am resetat, am scos firele le-am pus la loc dar nimic... faza e ca am doua calc. conectate la el si nu merge niciunul. Beculetul de la Wan nu este aprins desi este bagat firul in el. Ce pot sa mai fac? Dau fundasad

Răspuns Câştigător
| Anonimul122 a răspuns:

Fii atent, intra pe adresa lui oficeala, gen 89.33.147.37 ca are al ca asa sunt adresele la routere, si reseteaza de acolo, findca dupa ce l-ai resetat cu ajutoru butonului ala care trebuie apasat cu un ac sau ceva mic, subtire trebuie sa intri si pe siteu oficial, sal configurezi, dupa configurari il lasi 10 secunde cuplezi toate firele la el si gata, ai net, Bafta Funda