| MarianIonutz70ssssssssssssssssssssssssssssssssssss a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi vand batranul calculator are 2 ani de folosinta zi de zi dar merge perfect pentru jocuri filme internet orice acum vreau sa il vand dar nu stiu unde si as vrea un pret cam intre 1300 si 1600 este complet cu webcam mouse si tastatura si sistem audio 5+1
specificatii
Unitate centrala :
-placa de baza Gigabite
-procesor Intel Core 2Duo cpuE7200 2,53GHz 1, 73 GHz
-placa video 512 mb HD
-hdd 320 gb
-placa de retea Realtek Rl8168C(P)/8111C(P)
-memorie ram 2 gb
-sistem de operare windows 7 ultimate activat cu key (cumparat orginal)
MONITOR
-marca ViewSonic
-dimensiune 21 de inchi
-rezolutie 1152x864 HD
Mouse +tastatura
Mouse marca rotech este nou usb
Tastatura marca Delux este noua Ps2(mufa)
Webcam
Vga usb camera are un cd de instalare cu driver
Pretul nu include windows-ul si hddul
windowsul costa 150 lei si hddul 200 lei
eu daca imi da cineva pe el cu totul 1500 ma multumesc
Sunt nou aici dar am vazut ca este ceva cu fundele sute care este cel mai bun raspuns si ma ajuta dau funda

2 răspunsuri:
| darriya a răspuns:

Dc nu pui anuntul pe un site de asa ceva de ex: olx.ro

| MarianIonutz70ssssssssssssssssssssssssssssssssssss explică (pentru darriya):

Da l-am pus si pe tocmai dar imi trebuie banii intr-un timp scurt si de aia am zis