| Fanu23 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce memoriile ram 2133 is mai scumpe decat 2400 de ddr4 ambele. Puteti sa ma informati?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au inceput sa apara tot mai multe memorii DDR 4. La inceput esrau mai scumpe si cu frecventa mai mica. Pe masura ce apar mai multe sunt tot mai ieftine. Stii ca multe memorii DDR2 sunt mai scumpe ca DDR4?

| Fanu23 explică (pentru Salontanul):

Nu,nu stiam.dar pe mine ma enerveaza ca trebuie sa dau 250 ron pe 8gb ram straight face am pc de gaming si strica rami..ca nu am avut bani pentru 8

1 răspuns: