| JustForMe a întrebat:

Hei tuturor... Am nevoie de ajutor. Am o camera web, ea functioneaza, dar cand bag mufa pentru microfon nu se aude nimic si incepe sa bazaie straight face Uneori merge alteori nu. Ajutati-ma va rog puppy dog eyes Fundaa kiss

4 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Ai probleme cu mufa de la microfon... schimba-l... funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectarea este imperfecta s-au firul antrerupt, misca de mufa usor poate reusesti, cand dispare acel bazait e ok.succes.

| motan444 a răspuns:

Ai cablul de la mufa rupt in interiorul gumei de aia bazie si merge numai cand vrea probabil fac masa firele intre ele incearca cand il pui in functiune saa miste de guma aia de langa mufa si daca misti si mere de acolo e

| RalucaStefy2002 a răspuns:

Mufa de la microfon sau microfonul e stricat...