| Cory3 a întrebat:

Hei, va rog sa ma ajutati! Atunci cand dau copy si paste la un text in messenger la Facebook sau whatsapp, de pe calculator (desktop) nu-mi pastreaza formatul textului cu spatiile aferente, mi-l copiaza ca o insiruire de cuvinte, una dupa alta, fara spatii si aliniate...ce pot sa fac? In varianta de pe telefon este ok doar de pe calculator si cred ca am facut din greseala vreo setare si nu stiu cum sa fac sa revin cum era inainte si pastra formatul.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Fa paste cu click dreapta paste
daca faci cu control+v atunci s-ar putea sa faca numai "paste as plain text" sau undeva sa ai o optiune bifata de gen "always paste as plain text"