| Anonim97695333thf a întrebat:

Hei. Vreau o imprimanta multifuncționala si sa fie si laser iar cartusul sa nu fie foarte scump. Imprimanta sa se incadreze pana in 400 de lei. Mi-ati putea recomanda ceva?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Orice imprimantă multifuncțională este deja un gunoi dinainte să cumperi eu a reparat 10 de ani și imprimante
Doar așa recomandarea mea este să îți cumperi un scanner separat o imprimantă separat și un storcător de usturoi separat nu îți recomand imprimanta cu păpușă gonflabilă și storcător de usturoi pentru că să aibă loc să le bage pe toate au făcut foarte multe și mari compromisuri la calitatea materialelor folosite și la spațiul ocupat mai ales când este imprimantă foarte ieftin numai bine îți cumperi o imprimantă laser imprimanta simplă

| Anonim97695333thf explică (pentru zilog):

Si daca mi as cumpara o imprimanta laser simpla pe care mi ai racomanda o?

| ALexMarius434 a răspuns:

O pla roz din fier cu luminite