| Raducanu13 a întrebat:

Hei! Vreau sa bag un film pe un stick, dar imi zice ca e prea mare filmul, dar pe stick nu e nimic altceva. Deci sticku' are 58 GB, iar filmul e de 9 GB si NU MERGE. Cine ma ajuutaa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi stick-ul, da-i click dreapta pe el in my computer si apoi alegi format. Selectezi NTFS si Quick format si dau start. Dai ok cand iti cere, adica esti anuntat ca se va strege tot de pe el si gata, astepti sa se formateze.

6 răspunsuri:
| molo a răspuns:

Trebuie sa il reformatezi

| K0sti a răspuns:

Sa-mi arati si mie stick-ul ala de 58 GB!

| Raducanu13 explică (pentru K0sti):

Okay, unde stai? laughing

| K0sti a răspuns (pentru Raducanu13):

Pe scaun la birou!

| Raducanu13 explică (pentru K0sti):

Eram sigur ca asa vei raspune. Dar atunci, unde locuiesti? happy

| K0sti a răspuns (pentru Raducanu13):

Pe undeva prin Craiova!