| MaryaElenaa a întrebat:

Hei. Vreau sa fac un afis, un poster, unde sa imbin mai multe imagini, text, efecte etc. Ce program imi recomanadati? Mentionez ca nu pot sa mi descarc photoshop original. Multumesc. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

The GIMP. E complet funcțional, complet gratuit - cea mai bună variantă la PS.
Sunt disponibile și tutoriale peste tot ca să înveți să-l folosești. (Nu că ar fi prea greu, dar chestiile mai complexe e bine să le privești de la un expert, decât să bâjbâi că blegu' după ele).

2 răspunsuri:
| zalmon a răspuns:

Corel Photoimpact. Functioneaza 30 de zile gratuit cu toate optiunile fara watermark.

| SV3N a răspuns:

Incearca Paint.net e gratis si destul de bun.