| MoTaReLa a întrebat:

Hei.Vreau sa imi iau o tastatura noua dar sa fie luminata. Niste sugestii? Vreau sa imi recomandati doar daca detineti acea tastatura. Maxim 200lei. Multumesc.

7 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Eu iti pot recomanda asa ceva: http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/redragon/centaur-black/. DAR! E cam dificil sa alegi o tastatura, aici fiecare alege ce crede ca i se potriveste mai bine. Sunt unii care nu prefera tastaturile cu iluminare monocroma, ci cu iluminare RGB. Sunt unii care prefera tastaturile cu taste mecanice ca sunt mai deosebite la atingere, altii spun ca sunt zgomotoase. Asa ca cel mai bine ar fi sa si probezi tastatura, ca sa fii multumit de alegerea facuta.

| MoTaReLa explică (pentru JustCosmin):

Deti aceasta tastatura? Sau doar o recomanzi doar asa...pentru ca vreau sa se vada noaptea tastele iar aceasta tastatura vad ca e luminata doar dedesubt.

| JustCosmin a răspuns (pentru MoTaReLa):

Nu o detin, dar deja ce vrei tu, sare bine de 200 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din vreo 2-3 modele de tastaturi luminate la preturi mici asta a fost cea mai ok care am avut-o pana acum

http://altex.ro/tastatura-gaming-iluminata-natec-genesis-rx22

| Adrian926a a răspuns:

Kit gaming redragon vezi ca e la oferta la 150 lei casti, mouse tastatura, mousepad daca nu e la reducere mai stai 2 zile ca baga iar reducerea de 150 lei

| Farcas_Tudor_1991 a răspuns:

Nu o sa gasesti nimic bun la sub 200 lei. Ori sunt prea slabe si ti-i se strica rapid, ori nu sunt luminate. Eu iti propun sa te pe EMag. poate gasesti acolo ceva.