Întrebare recomandată | RamonaPgstai a întrebat:

Hei.vreau sa-mi sterg Facebook-ul pentru o perioada de timp si am vazut ca scrie acolo: ca atunci cand o sa revin inapoi trebuie sa dau 'confirmare' pe e-mail..si id-ul pe care mi-am facut Fb-ul nu-l mai stiu adica parola n-o mai stiu..prima intrebarea e: daca nu dau confirmare, n-o sa pot sa mai intru? sad
a doua intrebare: nu pot sa-mi schimb email-ul de pe Fb? adica sa-mi vina notificarile si alea alea pe alt id? big grin

Răspuns Câştigător
| mariussf18 a răspuns:

Poti adauga inca o adresa e-mail. Mergi la SETARILE CONTULUI>>>>E-MAIL>>>Adaugă încă un cont de e-mail.

1 răspuns:
| Ciungu_Silviu_1970 a răspuns:

Vreau sa inchid facebook-ul pentru o perioada de timp. Cum procedez sa nu am probleme cand ma loghez din nou?