| Andreeadede96 a întrebat:

Hei. vreau si eu sa stiu cum functioneaza like me like you am facut credite am 1000 cam asa dar cand ma duc sa adaug url-ul pozei zice ca primesc doar poze puse in fanpage adica? vreau sa stiu cum sa fac sa imi mearga va rog ajutati- ma dau funda si vot celui mai bun raspuns mersii

15 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Selecteaza categoria pentru poze si incearca asa. Probabil ai bifat facebook like, selecteaza photo facebook like.

| Andreeadede96 explică (pentru Anonim693):

Am dat la facebook photo like am bagat url-ul dar zice ca accepta doar poze de pe fanpage cum adica? Ce trebuie sa fac?

| Anonim693 a răspuns (pentru Andreeadede96):

Habar nu stiu. Mie mi-a mers tot timpul. N-am nici o idee...eu am patit asa cu altceva si am contactat suportul tehnic si s-a rezolvat.

| Andreeadede96 explică (pentru Anonim693):

Cum adica?

| Anonim693 a răspuns (pentru Andreeadede96):

Contacteaza suprotul tehnic din sectiunea contact

| Andreeadede96 explică (pentru Anonim693):

Si ma pune sa le dau mesaj...

| Anonim693 a răspuns (pentru Andreeadede96):

Pai da... trimitele mail cu problema tabig grin si ar trebui sa se rezolve sau sa primesti raspuns

| Andreeadede96 explică (pentru Anonim693):

Am trimis dar. Nu am primit nimiclaughing)

| Anonim693 a răspuns (pentru Andreeadede96):

Asteapta ...nu primesti rasp imediat

| RALUCA22223 a răspuns (pentru Anonim693):

Si eu m-am logat acum.Am dat like-uri dinainte si am strans credite.Am reusit sa adaug pagina, acum in cat timp imi primesc like-urile?

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Ma ajuta-ti si pe mine am dat like la pagini si ei nu, am strans si credit (banuti) si degeaba.

| Andreeadede96 explică (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Stiu... nu merge thinking e o prostie.le-am dat email-uri la greu si tot degeaba

| DanceIsInYourHeart a răspuns:

Incearca la "Facebook Followers"

| Cata_Cata_1998 a răspuns:

Generator de LIKE-uri Românesc
LikeMe-LikeYou
1. Este Gratuit
2. Conturi reale
3. Faci foarte repede Likeuri pentru pagini, poze, etc
http://likeme-likeyou.com/? ref=6351

| Florescu_Ioana_1989 a răspuns:

Un click aici pentru inscriere va rog: http://likeme-likeyou.com/? ref=31620