| Evelinutza a întrebat:

Heii,acum cateva zice mi-am cumparat un telefon Alcatel One Touch Hello Kitty dar cand vreau sa descarc scrie ca nu am memorie dar eu am card de 8 Mb si nu stiu ce sa fac...

4 răspunsuri:
| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Ai incercat sa faci niste setari ca tot ce descarci sa se duca direct pe cardul de memoriehee hee

| Evelinutza explică (pentru Sima_Cristian_1999):

Nu intra acolo unde imi scrie sa setez pentru a se salva pe card sad

| NooN3 a răspuns:

Incearca sa te duci la Germanos ca-ti vor spune mai pe romaneste ce trebuie facut.

| Evelinutza explică (pentru NooN3):

Da e de la Orange telefonul.