| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heii! Am nevoie de ajutor urgent! Pana sa plec de acasa, pcul meu era in ordine, ok, mergea sa descarc poze din telefon, tot, era perfect. Azi cand am venit, vroiam sa descarc pozele din telefon. Telefonul se conecteaza la calculator, dar nu pot descarca ceea ce am eu de descarcat.
So... ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Mai multe detalii ne dai si noua?

| DeeaDeuTsa explică (pentru defapteunuexist):

Pai...selectez pozele pe care vreau sa le descarc si...se incarca un pic, iar apoi se "blocheaza", nu se mai incarca.

| defapteunuexist a răspuns:

Ai scos cardul? ai stins si aprins telefonul?
Daca tot nu merge incearca sa pui cardul in alt telefon.E posibil sa fie cardul de vina!

| DeeaDeuTsa explică (pentru defapteunuexist):

Am sa incerc happy. Eu am lasat USB-ul in pc. L-am scos. Si am sa-l conectez cand va veni momentul. Poate asta era cauza.

| defapteunuexist a răspuns (pentru DeeaDeuTsa):

Sper sa reusesti!

| ShadowSlck a răspuns:

Probabil nu recunoaste cablu' de date.