| Edwward a întrebat:

Heii,am o problema,orice film sau videoclip as urmarii pe pc,mi se vede cu culorile amestecate efectiv,pe Windows Media Player imi apare o dunga verde de sus pana pe la mijloc,si de la mijloc in jos,imaginea filmului care tremura si are culori aiurea,in VLC nu se vede nimic,decat o niste dungi,iar in Media Player Classic,apar persoanele cu culori sterse,si umbrele lor,cu o nuanta de violetlaughing De azi am observat ca se intampla asta, de la ce este?

Răspuns Câştigător
| XRiders a răspuns:

Poti incerca sa folosesti alt video player, iti recomand: http://vidnplayer.com/g1. E simplu de folosit si foarte eficient!

| Edwward explică (pentru XRiders):

Am schimbat player-ul si codecurile, am rezolvat, mersi happy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a stricat monitorul, schimba-l! Bafta!