| Lovelovelove13 a întrebat:

Heii...am problema! Calculatorul meu e ceva mai vechi, si azi am apropiat de el, din greseala husa telefonului meu care avea un magnet pe ea, iar acum sa inverzit putin in zona aia,stiti ce vreau sa zic! Cum sa fac sa fie ca inainte, acum e mai intunecat in zona aia! Sau isi revine singur daca il opresc? Ajutati-ma va rog, ca ma omoara ai mei! Dau funda, mersii! :*

2 răspunsuri:
| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite nu stiu cum de s-a facut verde calculatoru de la magnet poate i s-a facut rau ahaha da totusi daca vrei sa nusi dea seama ai tai pune magneti peste tot sa se inverzeasca complet no sa-si dea seama sper ca te-am ajutat seara faina

| Lovelovelove13 explică (pentru FilipSergiuPaul):

Vai ce aere isi dau uni...eu am vorbit serios, da nah! :p