| IAMKENNETH a întrebat:

Heii! Am Samsung Galaxy S2 si as vrea sa il resetez, sa il faca sa fie cu setarile din fabrica.
1. Unde trebuie sa intru?
2. Daca il resetez, sa sterg toate aplicatiile care mi le-am instalat?
AA da. si setarile pentru internet se modifica (sterg)?
Fundoi!~
:*

Răspuns Câştigător
| Smile007 a răspuns:

Setari->>Confidentialitate->>Resetare la datele din fabrica si gata

10 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

*2767*3855# -> resetare totala

| esco a răspuns:

Iti sterge toate aplicatiile pe care le-ai instalat, o sa fie "chel"tongue

| DSabb a răspuns:

Nu am telefon ca al tau. si nu stiu de unde ar trebui sa gasesc resetarile din fabrica(in general sunt la setari) asa am eu la telefonul meu si da atunci cand resetezi telefonul se sterg toate modificarile tale iti ramane doar ce ai pe card! Baftaa happy

| nikkebradu a răspuns:

Am patit ceva grav mi-am bagat parola la telefon Samsung g s2 si cand am incercat a 2 oara sa confirm parola ce am bagat-o nu mia mai merg deloc si mi s-a blocat acum imi cere sa ma loghez pe google ca sal pot debloca nu merge am bagat conturi de m-am saturat nu-s ce sa-i fac ajutatima..astept raspuns si nu poot intra deloc in tele pot doar sa fiu sunat atata

| IAMKENNETH explică (pentru nikkebradu):

Hm. trimite-mi idu prin mesaj daca vrei. ca si eu am patit la fel deci cam stiu cum trebuiewinking

| cybber a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Salutare, am achizitionat saptamana trecuta un telefon marca Samsung galaxy s 2 din magazin Vodafone, care a fost decodat, reteaua pe il folosesc fiind Orange, ulterior am resetat telefonul pentru a ajunge la configuratia din fabricatie...iar cand l-am repornit si am incercat sa ma conectez la internet prin wi-fi mia aparat eroare de autentificare. cred ca ma poti ajuta. mersi

| Petric_Ioan-Claudiu_1989 a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Claudiu89_claudiu89 id meu

| Claudiu777777777 a răspuns:

Si eu am o problema ( Ciudata, Eroare la a 2-a ) doar ca telefonul meu este Samsung Galaxy S2 Plus si problema e ca, zice ca in memoria interna are 8 GB. initial dar habar n-am cum, cand intru in " Manager de aplicatii " si ma uit la cata memorie am zice ca am 4 GB max in telefon dar el initial are 8.
Concluzia, ma poate ajuta careva va rog happy