| giorgyana99 a întrebat:

Heii am si eu o problema..de ceva vreme nu imi mai merge wifi-ul pe leptop...adica pe telefon ma pot conecta si netul nu are nicio problema iar azi cand am conectat modemul la laptop cu cablu a mers...in rest imi arata ca nu gaseste nicio retea.Ce sa fac sa ma pot conecta pe wifi?

1 răspuns:
| ZeXcKEReS a răspuns:

Cred ca e de la driveru de internet incearca sal reinstalez pa cel pentru wifi foseste 3dchip e un program de descarcat drivere