| Gi98 a întrebat:

Heii.....Am un aparat foto Canon EOS 1200D, zoom-ul pot sa il dau numai de la obiectiv? Pentru ca nu aproprie foarte mult...pot sa apropriu si din alt loc?

Răspuns Câştigător
| Smarttool a răspuns:

De la obiectiv. de aceea pentru dslr e recomandat sa ai cel putin doua obiective. La Canon Eos 1200D, pe langa cel de kit, e recomandat sa mai ai cel putin unul in functie de nevoi.

Succes

1 răspuns:
| Smarttool a răspuns:

Cred ca pe langa cel de kit e bine sa mai ai unul wide Canon 10-18 mm si unul pentru zoom 50-250 mm.
Asa cred ca acoperi toate nevoile