| bluesellezayn a întrebat:

Am un cont pe facebook, pe care vreau sa mi-l sterg, dar i-am uitat si email-ul si parola. Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Eu zic sa lasi contul ala in pace, sa nu-l stergi ca poate intr-o zi o sa uite cineva si adresa de la contul tau si parola si va intreba pe TPU cum sa ti-l stearga.

| lucian_2018 a răspuns:

Ti-ai uitat email-ul si parola?
Ori vrei sa stergi contul atlcuiva? laughing

| bluesellezayn explică (pentru lucian_2018):

Nu. rolling on the floor)

| lucian_2018 a răspuns (pentru bluesellezayn):

Poti incerca sa recuperezi parola cu numarul tau de telefon daca ai actualizat informatia asta.

| bluesellezayn explică (pentru lucian_2018):

Nu dragul meu. E un cont făcut acum câţiva ani şi voiam neapărat să fie şters. Nu-ţi face griji am reuşitwinking