| maria999 a întrebat:

Heii! Am un telefon Samsung galaxy s duo si nu se mai incarca cred ca mi s-a stricat mufa de la telefon. Cat ma costa ca s-o schimb si poate sa mi-o faca pe loc?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Vezi te rog incarcatorul fiindca daca nu-i al lui, original, atunci nu se incarca. Asta patesc eu cu ale mele (la fel este si S4 duos!). Daca chiar persista problema, atunci trebuie schimbata toata placa de baza fiindca mufa e incorporata, din cate stiu eu, si-i destul de scumpa. Nu mai ai garantie la el? Pe garantie mi-a schimbat-o mie la S4 duos si nu am platit nimic. Mergi la un Service si intreaba fiindca preturile sunt diferite de la oras la oras si de la service la service. Numai bine!