| thisissolawl a întrebat:

Heii ..azi mi-am scapat telefonul in WC. Era un Nokia n8, dupa cum probabil stiti nu i se poate scoate bateria ..credeti ca mai am vreo sansa? P.S. Cred ca mi s-a prajit bateria deoarece am auzit cum sfaraia ca sa zic asa
P.P.S. Am incercat sa il usuc cu feonul puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Asa-ti trebuie daca incerci sa faci poze pe wc laughing

| thisissolawl explică (pentru Neinteresantul):

Cine a spus ca faceam poze? Pur si simplu il aveam in blugi, in buzunarul din spate, iar eu m-am aplecat sa ridic o cutie care mi-a cazut pe jos si mi-a cazut telefonul. nu fac poze in baie, stai linistitibatting eyelashes. btw sunt fata :3

| Neinteresantul a răspuns (pentru thisissolawl):

Da, draga, m-am prins. Sunt baiat inteligent. si neinteresant big grin In cazul asta, nu stiu ce sa zic. Ar putea sa-si revina daca e lasat mult la uscat, dar nu la soare. Daca nu, asta e. Un Nokia Lumia 800 sau 900 ar merge.

| TheYonutz19 a răspuns:

Mai ai o sansa la serviciul dinasta de reparat telefoane ...incearca acolo

| nicudare a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un service si sa ii zici ca l-ai sacpan in apa si daca poate fii facut. Funda?

| Sweetyyy a răspuns:

Ce sa zic...esti destept...parerea mea e sa iei un iphone4sbig grin

| Elektro a răspuns (pentru Sweetyyy):

rolling eyes si tu crezi ca iphoneu rezista.voi credeti ca iphoneul e cel mai bun telefon...

| Sweetyyy a răspuns (pentru Elektro):

Nu.dar in orce caz... dupa ce il platesti nu crd k il mai scapi in wc sh dupa aia il usuci k feonul...happy

| Elektro a răspuns (pentru Sweetyyy):

rolling on the floor adevarat, la cat costa...

| thisissolawl explică (pentru Sweetyyy):

Mhm` iPhone-ul e de rahat, parerea mea ..si mi s-ar putea intampla cu orice telefon ^^ ..indiferent de cat costa.

| Sweetyyy a răspuns:

Eu credeam ca erai pe wclaughing)))

| Raluk1998 a răspuns:

Il pui intr-un vas cu orez