| guest1105 a întrebat:

Heii! Buna.Am o problema cu boxele. adica boxele nu au nimic dar nu pot asculta muzica deoarece imi spune ca nu sunt conectate.O prietena mi-a zis ca imi trebuie driver dar am cautat si nu am gasit nimic. Ma puteti ajuta cu un link de pe care sa descarc driver-ul? Multumesc!

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Presupunând că e vorba de un calculator desktop (ai uitat să menționezi acest aspect) placa de sunet este onboard sau pe slot? Dacă e integrată, spune-mi cum se numește placa de bază. Dacă e pe slot, spune-mi cum se numește placa de sunet. De asemenea, trebuie să precizezi ce sistem de operare ai.