| FuckTheSystem01 a întrebat:

Heii^^ buna TPU de o luna sau doua mie nu imi mai merge fb-yul si messengerul la pc..nustiu ce tot are straight face la messenger imi aparea asa dupa ce mi-am scris id si parola :,, we can't sign you in to Yahoo messenger.
There might be a problem with your internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try diagnose the connection problem..si internetul merge..si cand intru pe mess de pe tell merge.iar la pc nu,.straight face ce sa fac?straight face x_X crying(

13 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor Pai, tu nu ai conexiune la internet iata care ii problema. Acolo asta si iti scrie

| FuckTheSystem01 explică (pentru VladGH):

Tu nu intelegi ca netu` merge perfect?!

| VladGH a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Tu nu ai explicat bine asta ii problema, nu inteleg nu ti se deschide pagina de facebook.com sau nu ti se deschide dupa ce introduci parola. Poti naviga pe internet? de exemplu pe youtube, pe tpu.ro si altele?

| FuckTheSystem01 explică (pentru VladGH):

Da pot.merge tot in afara de yahoo messenger si facebook

| VladGH a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Ce browser folosesti? Incearca si ii sterge tot istoricul si fa u curatenie cu CCleaner, eu iti dau sa descarci de aici http://www.piriform.com/ccleaner

| FuckTheSystem01 explică (pentru VladGH):

Pai pana acum aveam google chrome si mozilla

| FuckTheSystem01 explică (pentru FuckTheSystem01):

Am sters chrom-ul si am ramas cu mozila si explorer...

| FuckTheSystem01 explică (pentru VladGH):

God.

| VladGH a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Ai rezolvat problema?

| FuckTheSystem01 explică (pentru VladGH):

Pai merge fb-ul ..trebuia ora si data setata

| Snookie a răspuns:

şterge yahoo din pc si reinstalează-l din nou.