| lorylorena_8942 a întrebat:

Heii :*. cand conectez cablul de date de la telefonul Samsung 575 la calculator imi apare sa instalez ceva thinking stie cineva cum sa instalez chestia aia? help me please puppy dog eyes Fundita! :*

3 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Nu stiu sigur ce windows ai de aceea nu-ti pot da un raspuns concret, dar daca iti apare ceva si ai de ales dintre ''Yes'' sau ''No''; ''Accept'' sau ''Cancel'' etc. Fa click pe butonul cu raspuns afirmativ. Daca nu iti apare nimic de genu, doar lasa-l sa instaleze USB-ul in PC. Daca nu te-am lamurit, scriem ce windows ai si iti voi putea spune exact!

| lorylorena_8942 explică (pentru cipailina):

Am windows xp. straight face

| cipailina a răspuns (pentru lorylorena_8942):

Atunci cand il instalezi s-ar putea sa se instaleze automat. Ca sa descarci poze de pe telefon pe PC sau invers descarca Samsung New PC Studio (link: http://samsung-new-pc-studio.softonic.com/ )
Bafta!
P.S. : Daca nu te descurci si apar probleme, zi-mi care sunt acelea si voi incerca sa te ajut :)