| ToySolider a întrebat:

Heii ce parere aveti despre aceste doua produse? Doresc sa cumpar una din ele azi dar nu ma pot decide. Dativa cu parerea... http://www.emag.ro/compare/246

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Mergi pe Canyon CNR-HP2 si cumperi un microfon separat.

3 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Nu functioneaza link-ul.
Despre ce este vorba?

| ToySolider explică (pentru IulianP):

Despre o casca Canyon CNR-HS3 si una Canyon CNR-HP2 si nu stiu pe care sa o aleg una e cu microfon si cealalta nu e si m-am gandit sa cumpar si un microfon pentru ca cea fara microfon imi place mai mult dar nu stiu care e mai performanta dintre ele....de aceea vreau niste pareri...

| ToySolider explică (pentru IulianP):

Mersi,asa m-am gandit si eu...happy

| IulianP a răspuns (pentru ToySolider):

Mergi pe Canyon CNR-HP2 si cumperi un microfon separat.