| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii! Cum pot edita 2 videoclipuri si 2 personaje sa para ca sunt una langa alta? Ca la poze, de exemplu eu ma tai dintr-o poza si ma pun langa Justin Bieber, ceva de genul as vrea si la videoclip.

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

E mult mai complicat la un video. Nu iti pot spune cum sa faci dar ai nevoie de un program numit After Effects. Cauta pe Youtube si ce vrei tu sa faci si la urma adaugi After Effects.

| Unicooorn2001 explică (pentru Nemessys):

Acestt program il pot descarca si pe iphone?

| Nemessys a răspuns (pentru Unicooorn2001):

Este pentru pc, nu pentru iphone. Cele pentru telefon nu sunt asa de performante si nu poti sa faci mare lucru pe ele.

| Unicooorn2001 explică (pentru Nemessys):

Ceva cat de cat bun si gratuit ai sa imi recomanzi? O aplicatie pentru telefon si una pentru calculator, te rog

| RaduMihaiRadu a răspuns:

After Wffects te ajuta, dar este destul de complex.

| Unicooorn2001 explică (pentru RaduMihaiRadu):

In appstore imi apar mai multe aplicatii cu acest nume, pe care ar trebui sa il instalez?

| RaduMihaiRadu a răspuns (pentru Unicooorn2001):

Pe PC este. Vezi ca e pe bani