| deeapanda a întrebat:

Heii, deci am o problema foarte mare! sad Fratele meu mai mic (13 ani) A vizionat niste filme porno si site-uri de genul! straight face Pe pc-ul meu, si problema e ca ma omoara parinti daca afla!, parintii mei pot vedea pe unde a umblat el? Si ar da vina pe mine crying
Deci am sters istoricul (folosesc google chrome) altfel mai pot vedea pe unde a umblat?

Helpp va rog! crying

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dacă l-ai șters sigur că n-o să mai vadă absolut nimic! Stai liniștită.

14 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Recomanda-i data viitoare cand face asta Ctrl+Shift+N, daca apasa ii va aparea pagina ascunsa si nu vei mai fi nevoita sa stergi istoricul.

| William a răspuns:

Daca vrei te invat sa blochezi site-uri.

| Exilee a răspuns:

De ce nu l-ai pus sa se uite pe un site de fizica cuantica? Sau despre Cicero, Schopenhauer? Dar asta este, filmele porno sunt la moda pentru voi.

| nesuferit a răspuns:

Backup, si restore, si voila history is back http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Xenya a răspuns:

laughing chiar trebuie sa inventezi o minciuna?

Atata timp cat ai sters istoricul parintii nu o sa vada pe ce site-uri ai unblat tu.

| deeapanda explică (pentru Xenya):

Vb serios nu sunt eu! doamne -_-''

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Dacă ai şters istoricul de la pagini, nu au altcumva să vadă.

O zi bună!

| amalia025 a răspuns:

Daca ai sters istoricul, nici nu ai motive de ingrijorare. Stai linistita! pa!

| minz156 a răspuns:

Daca ai sters tot istoricul, nu ai de ce sa mai fi ingrijorata big grin Data viitoare spune-i fratelui tau sa foloseaca setarea incognito a Chrome-ului (deschizi Chrome si apesi ctrl+shift+n).

| deeapanda explică (pentru minz156):

Data viitoare nu va mai apuca sa traiasca! laughing

| ADRIA11112 a răspuns:

Eu imi dau laba pe http://4hdxxx.com

| kitty_8197 a răspuns:

Daca ai sters istoricul si nu ai diverse programe parental control in pc atunci totul e ok.
succeswinking

| deeapanda explică (pentru kitty_8197):

Nu cred ca am, Ms :]

| Wa3ke91134 a răspuns:

Trebuie sa ștergi și cookiurile