| FofoBaa a întrebat:

>Heiibig grinecii imi iau tableta in cateva zile si habar n-am sa-mi bag net pe ea adk...stiu ca trebuie router wireless casa prind net in casa mi-l da cand cumpar tableta sau trebuie sa-l cumpar eu? Dar daca sunt undeva pe strada unde prind wireless cum imi dau seama ca tableta mea are net? Si cand o cumpar trebuie facute niste setari pentru wireless? Va rogggg ajutati-ma habar nu ampuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Deci daca ei iPad e o oferta(de unde am luat-o eu) si iti da si un router de la Orange GRATIS daca il iei la abonament.
eu asa am facut si sunt foarte multumitwinking

| icEmaN10 a răspuns:

La achizitionarea tabletei nu.ti da nimeni port-ul de wireless ala trebuie sa ti-l achizitionezi tu happy + ca afara daca vrei trebuie sa prinzi semnalul wifi; nu trebuie nici-o setare efectuata happy