| kkkk a întrebat:

Heii, funda, ajutati-ma. Am incercat sa intru pe mail sa mi-l sterg si am scris id de mess, jos am scris parola si cand am dat sign in, trebuia sa scriu un cod de verificare ce mi-l dadeau ei acolo, am scris codul si a mai aparut ceva sa aleg Phone, Sms, sau Voce ( trebuia sa aleg pentru a primi un cod nu prea am inteles ), am dat din greseala Voce si in dreptul ei era +40******si mai 4 cifre dupa stelute ( de fapt nr meu de telefon dar nu mai stiu cum a ajuns acolo ), dupa ce am dat, imediat mi-a si sunat telefonul un nr +127504483 ( ceva de genu ) ...nu am raspuns, ce inseamna?

1 răspuns:
| BlueBoy333 a răspuns:

Da pe SMS si primesti un cod prin mesaj care-l bagi acolo si-ti continui viata! happy