| Winniee a întrebat:

Heii merita sa cumpar un aparat foto Nikon D3100? Oferta EMAG aici :http://www.emag.ro/......ERHW2BBBM/

MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

Propun sa te interesezi foarte bine. De obicei la electronice este o bariera de calitate/pret. ex. un smartphone bun costa peste 13 milioane iar de la cel mai ieftin smatphone bun pana la ultimul de pe piata sunt mici diferente care nu merita banii. Propun sa iti gasesti o camera cat mai apropiata de aceasta bariera.

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Se merita impreuna cu obiectivul asta
http://www.emag.ro/......EQVM7BBBM/

| Winniee explică:

Da,este mai ieftin, dar nu vine impreuna cu un obiectiv.

| Funditza88 a răspuns:

Daaaa! Este unul foarte bun, am si eu unul si am dat pe el 800 de lei si merge perfect.

| Winniee explică (pentru Funditza88):

800 de lei doar body-ul, nu? Obiectivul cat te-a costat?

| Funditza88 a răspuns (pentru Winniee):

Nu, tot a costat 800 lei. Stiu ca a fost putin ieftin, probabil tatal meu l-a luat la oferta. Oricum sunt mii de oferte pe net.