| Belluuu a întrebat:

Heii salutare! as vrea sa va rog sa ma ajutati cu ceva: am nevoie de driver-ul "ATI Radeon HD 3450 (placa video)" eu cand am cumparat placa ei mi l-au instalat acolo pe loc si nu mi-au dat CD-u cu instalarea driverului, dar eu inainte sa am windowsul acutal instalam placa video de pe net (cautam driver-ul) si imi mergea de fiecare data dar de data aceasta este o problema: cand vreau sa-l instalez nu ma lasa zice ca n-am Win32 Application si de aeia va rog sa-mi dati voi gata instalat cu toate folederele bagate-n ARHIVA (sper ca intelegeti ce vreau sa zic) ca eu sa-l bag in Disk C, in program files si apoi sa-i dau restart (sa nu-l mai instalez ca nu ma lasa) si sa-mi mearga si va mai rog un lucru daca se poate sa-mi spuneti si mie cum pot remedia problema cu win32 Application straight face, v-as fi recunoscatori din toata inima! va multumesc mult.

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Mai antai problema mare este din win 32 este corupt este cel mai important system din win cautati alt win si instaleaza daca nu vrei sa ai probleme cu pcul pe parcurs ai tragi o versiune de win ce doresti til butezi la cea mai mica viteza cu nero cat despre driver am sa te ajut dar mai antai rezolva prima problema