| PuținConteazăNumele a întrebat:

Heii, știe cineva fete care fac gaming pe Youtube? Am tot căutat, dar nu am găsit, mi ar face plăcere să mă uit și la fete, că de băieți e plin, știe cineva? happy

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie si tu pe google: female gamers on Youtube si cred ca te descurci de acolo.

| Yurisa a răspuns:

Gagici care sa nu isi arate tatele pe juma de ecran cand joaca nu cred ca exista

| Kerre a răspuns:

Ba imi pare rau sa-ti zic dar nu cred ca exista asa ceva mai ales la noi in Romania.

| Denila123 a răspuns:

Cum adica gaming

| Shimozukushiki a răspuns:

Sunt o grămadă, eu nu pot să cred că nu ai găsit, poate nu ai căutat destul.

| Cristica_Raluca_Stefania_1997 a răspuns:

Pisica Miau Miau, Tsuki...

| Yurisa a răspuns (pentru Cristica_Raluca_Stefania_1997):

Daca nu avea iubit nu stia nimeni de tsuki rolling on the floor)