| 8Biia a întrebat:

Heii TPU! Am cont pe facebook si cand ma loghez nu-mi mai cere parola si emailul ci pot sa intru direct in cont ma intreb de ce si ce as putea face ca sa fiu in siguranta, as vrea sa-mi ceara din nou parola. Oare doar eu pot intra in contul meu de fb sau mai poate si altcineva chiar daca n-are parola?

5 răspunsuri:
| bradysandro a răspuns:

Esti in siguranta. eu tot asa intru.

| Pinocchio a răspuns:

Trebuie sa te deloghezi, sa iesi din cont, ca pe urma cand din nou redeschizi calculatorul si accesezi contul tau, sa iti cere parola.
Si daca ai bifat, tine minte parola, sa-l debifezi.

| CristiAndrei28 a răspuns:

Tin sa cred ca ai bifat casuta aceea cu login automat la conectare, cand iti intra in cont dai deconectare apoi va trebui sa le introduci din nou asta e toata chestia.

| SpiridusuCamatar a răspuns:

Salut,

Probabil ai bifata optiunea sa te logheze automat, deindata ce vizitezi pagina. Daca vrei sa nu te mai logheze automat, pur si simplu da log out, debifeaza acea optiune, introdu e-mailul si parola si logheaza-te din nou.

Si nu, nu poate sa aiba altcineva acces la contul tau, deoarece datele tale confidentiale sunt "salvate" la tine in PC/telefon, deci ar trebui sa-ti ia PC-ul/telefonul ca sa poata sa aiba acces la contul tau, sau sa iti stie parola.

| Adelinnnnn a răspuns:

Salut! Doar tu poti, deoarece ai salvat parola. Daca vrei sa bagi iar' parola dai la setari si Deconectare/ Sing out sau ceva de genu'.Pa-pa! Fundita?big grin