| Alinutz0 a întrebat:

Heii TPU. Am o intrebare legata de facebook. Deci, eu locuiesc in Timisoara si cand ii trimit un mesaj unei persoane prin intermediul aplicatie facebook messenger ei ii arata "sent from Timisoara". Exista vreo setare pe undeva in care pot modifica locatia? De exemplu sa ii arate "sent from Suceava" chiar daca eu locuiesc in Timisoara? Va multumesc. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Nu dar poti scoate optiunea acea, ai in setariile aplicatiei o optiune cu share my location, sau ceva de genul.Succes!